MŁODZIEŻOWY OŚRODEK KARKONOSKI w PRZESIECE czeka na CIEBIE

Od października 2018 r. Fundacja Promocji i Wspierania CONVIVO rozpoczęła działalność statutową w Młodzieżowym Ośrodku Karkonoskim w Przesiece, Wcześniej przez ponad 20 lat istniała tutaj Harcerska Baza Karkonoska prowadzona przez Hufiec ZHP Łódź-Śródmieście. Postanowiliśmy dalej realizowac w tym pięknym, bardzo przyjaznym miejscu działalność , która nadal będzie służyć wychowaniu i rozwojowi dzieci i młodzieży. W ośrodku realizowany jest program pod nazwą "Młodzieżowe Centrum Twórczości". 

Nadrzędnym celem, który przyświeca działaniu MOK w Przesiece jest idea wspierania twórczości młodych ludzi oraz liderów pracy z dziećmi i młodzieżą w miejscu służącym rozwojowi kreatywności i inspiracji do realizacji projektów edukacyjno-artystycznych. Mamy plan rozwoju edukacyjno-wypoczynkowego ośrodka i prowadzenia w nim statutowych działań Fundacji CONVIVO, opartych również na realizacji międzynarodowej wymiany młodzieży i projektów międzykulturowych. Ośrodek będzie służyć realizacji ciekawej oferty wypoczynku dzieci i młodzieży w oparciu o walory turystyczno-krajoznawcze Karkonoszy.

Zapraszamy do kontaktu z nami pod mailem: mok@convivo.pl, tel. 574 264 748 lub do biura Fundacji: biuro@convivo.pl, tel. 664 770 918.

Ośrodek znajduje się w Przesiece, na terenie gminy Podgórzyn, w powiecie jeleniogórskim, w województwie dolnośląskim.

Adres ośrodka: MŁODZIEŻOWY OŚRODEK KARKONOSKI W PRZESIECE, ul.Karkonoska 27, 56-563 Przesieka

Zapraszamy do twórczego spędzania wolnego czasu w naszym ośrodku!